Stavební činnost

Získejte nabídku pro Váš projekt

Výstavba rodinných domů

Provádíme výstavbu rodinných domů od základů pro kolaudaci. V rámci projektu zajistíme veškeré prováděcí práce včetně zajištění dílčích dodávek provozních systémů, dokončovací práce dodávky materiálu a základního vybavení.

Máte dotaz? Zavolejte!

+420 739 643 993

Zateplovací systémy

Máme dlouholeté zkušenosti se zateplovacími systémy. Doporučíme Vám vhodné řešení, na které vypracujeme projekt, který následně zrealizujeme dle požadavků. Máme bohaté zkušenosti se zpracováním projektů pro dotace. Neváhejte nás oslovit, vše zpracujeme dle potřeb a požadavků dotačních programů!

Získejte nabídku pro Váš projekt

Montáž oken, dveří, vrat a stínící techniky

Nedílnou součástí našich služeb je dodávka oken, dveří, vrat a stínící techniky renomované značky DAKO. Navštivte náš nový showroom, ve kterém Vám představíme celý sortiment výrobků v různých provedeních a konstrukcí.

Navštivte náš showroom, případně se podívejte na web dako.eu na podrobnosti a realizace, případně virtuální showroom.

Vnější žaluzie

Máte dotaz? Zavolejte!

+420 739 643 993

Rekonstrukce

Provádíme rekonstrukce objektů a domů dle požadavků. Zajistíme instalace technologických zařízení podle požadavků. 

Získejte nabídku pro Váš projekt

Sádrokartonové konstrukce

V rámci naší činnosti provádíme nejen v interiérech sádrokartonové konstrukce. Sádrokarton je velmi dobře zpracovatelný materiál, který se vyznačuje výbornými vlastnostmi se širokou škálou využití.

Vyráběné druhy se pak liší svým použitím s ohledem na fyzikální vlastnosti, ať je to sádrokarton s protipožárními vlastnostmi, případně voděodolný sádrokarton vhodný převážně do koupelen.

Máte dotaz? Zavolejte!

+420 739 643 993

A co na to klienti?

“Stavební firma GREATDAY jsou opravdu odborníci ve svém oboru. Již od samotného začátku realizace našeho vysněného domu jsme byli dokonale obeznámeni s veškerými kroky, které bude firma podnikat. Jsme rádi, že jsme projekt svěřili právě jim. Můžeme jen doporučit!”

Jan Novák

“Harmonogram prací byl pečlivě naplánován a dodržován. Vše bylo pečlivě zpracováno a zhotoveno. Během realizace nám firma navrhla alternativní řešení některých prvků, které se ukázalo jako efektivní. Jejich znalosti a spolehlivost velice oceňujeme a doporučujeme.”

Karel Starý

„Jako důchodci jsme se doslechli o možnosti využít dotaci Zelená úsporám light. Svěřili jsme celý projekt společnosti GREATDAY. Zpracování projektu, dokumentace a žádost proběhla hladce, stejně jako samotná realizace naší krásné nové fasády. Doporučujeme!“

Josef Zedník